Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Eskrim (Yetişkin)

Eskrim (Yetişkin)

Spor/Egzersiz

170 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Çeşitli eğitim oyunları, temel ayak hereketleri, savunma, atak ve combo bir eğitim alabileceğiniz eskrim sizleri bekliyor.

Eskrimle tanışan yetişkinler belirli bir düzeye geldikten sonra turnuvalara katılarak, turnuvaların büyülü atmosferini ve heyecanını yaşayabilmektedirler.

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Kadıköy
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Bu ilginç hediye, herkesi şaşırtacak!

Eskrim her yaşta başlanabilecek bir spor. Eskrim zihin ve beden sağlığı için her yaşta yapılabilecek ideal bir spor olma özelliğindedir. Bu gün artık dünyanın her yerinde 40-50 yaş arası, 50-60 yaş arası, 60-70 yaş arası ve 70 yaş üzeri veteran müsabakaları düzenlenmektedir.


Eskrim aşırı kilolardan kurtulmak ve fit bir vücut yapısına sahip olmak için de ideal bir spordur. Günümüz yaşamında stres, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol gibi bir çok hastalığın tetikleyicisi faktörlerden korunmak sağlıklı yaşamın ön şartı gibidir.

Çoğu zaman bunun farkında olarak spor salonlarına koşan kişiler hayal kırıklığıyla karşılaşmakta çünkü kendilerini spor yapmak zorunda hissetmeleri ayrı bir stres kaynağı oluşturmaktadır. Oysa eskrim insanların keyifle yapmak istedikleri, ders saatlerini dört gözle bekledikleri farklı bir etkinlik.

Eğitim 2 saat sürmektedir.

Gerekli kıyafetler verilecektir.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Eskrim (Yetişkin)