Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Sürpriz Gezinti

Sürpriz Gezinti

Romantik

490 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Sevgiliyi bir yerden bir yere götürmenin en romantik şekli!

Kişi Sayısı 2
Lokasyon Ankara, Antalya, Ardahan, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Mersin, Ordu, Sakarya
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Tüm dünyada büyük sempati toplamış ve halen daha bir çok insanın hayalini süsleyen bir arabadan bahsediyoruz. VOSVOS! Ancak bu vosvos'un diğerlerinden bir farkı var!

Bu vosvos'un tavanı "KALP" şeklinde açıktır ve rengi pembenin çok güzel bir tonudur. Arabanın içerisi dizayn edilirken pembe tonları kullanılmıştır.

Tavanından kesilip alınan kalp parçası beyaza boyanmış ve arabanın arkasına monte edilmiştir. Dolayısı ile yolda giderken arkadan bakıldığında, sırtında kocaman beyaz bir kalp taşıyan pembe vosvos görüntüsüyle karşılaşılmaktadır. Araca inip binmek rahat olsun diye sağ ön koltuk iptal edilmiştir. Dolayısı ile arka koltukta oturulduğu zaman kendinizi VIP gibi hissetmeniz mümkündür.


Paketimizin içeriğinde, dilediğiniz bir noktadan başka bir noktaya, daha sonrasında aynı noktadan tekrar ilk noktaya geri dönüş transfer hizmeti vardır.

Örnek : Bostancı - Kalamış , Kalamış - Bostancı. Lokasyonların arasındaki mesafe şehir içi olduğu sürece sorun değildir.

Sevgilinize bir mekanda sürpriz yapmak ve bu sürprizinizi böyle bir arabayla pekiştirmek istiyorsanız size tavsiyemiz: Bize sevgilinizin adresini söylersiniz ve biz de bu güzel arabayla onu evinden alırız, kendisine hiç bir şey belli etmeden sürprizi bozmadan, sürpriz yapılacak mekana götürürüz ve sizde kendisini orada bekliyor olursunuz. Yemek bitiminde ikiniz birden araca binip başka bir noktaya transfer olabilirsiniz.

Saat sınırlaması yoktur.

Kilometre sınırlaması yoktur.

En fazla 2 Nokta arasında git gel yapılabilmektedir.

Araç özel şoförüyle gelmektedir.

Aracın sağ ön koltuğu iptaldir.

Rahat rahat seyahat edebilmek için en fazla iki kişi binilmesi tavsiye olunur. Ancak arka koltuğa her arabada olduğu gibi 3 kişi de oturulabilir.

Yağmurlu havalarda arabanın tavanı "saydam" bir branda ile kapatılmaktadır. Tavanındaki kalp yine belli olmaktadır, cam tavanmış gibi yağmur yağdığında yukarı doğru bakıp yagmur damlalarını izleyebilirsiniz.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Sürpriz Gezinti