Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Kaya Tırmanış Eğitimi

Kaya Tırmanış Eğitimi

Tırmanış

450 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

3 saat tırmanma duvarında ve bir tam gün Gebze Ballıkayalarda gerçekleştirilecek bu macera dolu etkinliğe sizleri bekliyoruz.

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Kadıköy
Rezervasyon Gerekli
Yaş Aralığı 18+
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Bu ilginç hediye ile sevdiklerinizi şaşırtın!

Eğitim programımız; yaklaşık 2 şer saat boyunca 3 ders salonumuzda (indoor) ve son ders Gebze Ballıkayalarda tüm gün kaya tırmanış eğitimi uygulama aktivitesi (outdoor) olmak üzere toplam 4 derstir.


Eğitim programımız kursiyerlerimizi doğada partnerleriyle tırmanış yapabilecek düzeye getirmek üzere hazırlanmıştır. Kaya tırmanışının çeşitleri tanıtılacak Bouldering (kısa kaya), Top Rope (üstten emniyetli), sport climbing (spor tırmanış), herkes tarafından tehlikeli ve inanılmaz güç gerektirdiği sanılan spor ve yapay tırmanışın daha çok teknik ve zihinsel süreçleri içeren bir spor dalı olduğu teorik ve pratik olarak anlatılacaktır.

Yapay duvarımızda tutuşlar, basışlar ve tırmanış tekniklerinin anlatılıp uygulamasının yapılmasının ardından ip teknikleri ve nerelerde kullanıldığı anlatılıp uygulanacaktır. Kaya tırmanışında kullanılan malzemelerin tanıtılması (tırmanış ipleri, yardımcı ipler, emniyet kemeri, friction, toz torbası, expres, karabina, boltlar, perlonlar, karabina) ve bu malzemelerin nasıl ve nerelerde kullanıldığı anlatılacaktır.

Katılımcılar eğitim sonrası uygulamalar sayesinde tırmanış malzemelerini etkin şekilde kullanmayı öğrenecekler. Tırmanışta kullanılan tüm düğüm teknikleri anlatılıp uygulanacaktır. Yapay duvarımızda almış olduğumuz teorik ve pratik bilgilerimizin pekiştirilmesi için eğitimimizi Ballıkayalar’da bir gün boyunca; ip inişi, emniyet alma, top-rope ve lider tırmanış uygulamaları yaparak sonlandırıyoruz.

Katılımcının 18 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.

Tırmanış ayakkabısı ve gerekli tüm malzemeler tarafımızdan verilmektedir.

Katılımcının herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekmektedir.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Kaya Tırmanış Eğitimi

İlişkili Ürünler