Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk Eğitimi

İlginç Hediyeler

180 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Toplam 6 saat sürecek olan bu eğitim, kamera önü oyunculuk yapmak isteyen, oyuncular ve oyuncu adayları için muhteşem bir hediye olacak...

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Kadıköy
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Kamera önü oyunculuk kursu; haftada 2 gün, toplamda 6 ders saati sürer. 

Oyunculuk ile amatör veya profesyonel olarak ilgilenen, kendini kamera önünde görmek, oyunculuk yeteneğini keşfetmek ve geliştirmek isteyen tüm adaylar için açılan “Kamera Önü Oyunculuğu” kursu, İrem Altuğ tarafından veriliyor.


Kamera Önü Oyunculuk Eğitiminin ilk aşaması olan 1 nolu kursumuz, katılımcıların öncelikle kamera önünde rahat ve doğal bir performans sergilemelerini amaçlar. Yarı teorik - yarı pratik anlayışıyla ilerler ve her ders sonu verilecek olan performansa dayalı ödevler, kamera ile çekim yapılarak değerlendirilir. Kursun hedefi katılımcılara kamera önü oyunculukla ilgili, temel pratik ve teknik bilgiler sunarken, katılımcıların yeteneklerini kamera önünde sergilemeleriyle performanslarını arttırmaktır.

Kamera Önü Oyunculuk 1 Kursu sonunda katılımcıların cast fotoğraflarının çekimleri yapılacak, bu fotoğraflar hem kendilerine sunulacak hem de Sinematek bünyesinde oluşturduğumuz oyuncu castımıza eklenecektir. Böylece katılımcılar projelerde yer alıp, senarist ve yönetmen ekibinin oluşturduğu projelerinde öncelikli olarak yer alabilecek, öğrendikleri pekişecek ve profesyonelliğe geçişteki en zor adımı kolayca aşmaları sağlanacaktır.

Kamera Önü Oyunculuk 1 Eğitimini bitiren öğrencilerimiz, 2 no.lu kur ile eğitimlerine devam edebilirler. Bu sayede daha çok pratik ve teorik eğitim alma fırsatı yakalayacaklardır. 

 

İlgili tüm eğitim materyali tarafımızdan sağlanır.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Oyunculuk Eğitimi

İlişkili Ürünler