Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

White Club Güzellik Salonu'nda Kol Altı Epilasyon (Bitiş Garantili)

White Club Güzellik Salonu'nda Kol Altı Epilasyon (Bitiş Garantili)

Kadın

600 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Bitiş garantili kol altı epilasyon paketini kaçırmayın.

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Kozyatağı
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Lazer Epilasyon yöntemleri içerisinde Intense pulsed light (IPL) olarak bilinen Lazerle tüy aldırma tekniği, yüksek teknolojinin kadın güzelliği ve cilt bakımı sektörüne hediye ettiği bir uygulamadır.

IPL ( Intensive Pulsed Light ) yoğun atımlı ışık sistemi ve cerrahi olamayan bir tedavi yöntemdir. Örümcek ağı şeklindeki kılcal damarlar ( spider anjion ), doğumsal damar lekeleri, bacaktaki varisler, hafif sivilceler, çiller, güneş lekeleri, yüzdeki çizgi, ve kırışıklılar bu yöntemle tedavi edilebilir.

IPL, cilt gençleştirme tedavisinde de kullanılır, bu işlem photo rejuvenasyon olarakta bilinir. IPL’ in bir diğer kullanım alanıda fotoepilasyondur. Fotoepilasyon, yoğunlaştırılmış atımlı ışık (IPL) cihazı kullanılarak kılın ışık enerjisi ile yok edilme sistemidir.

Dalga boyu 400 – 1200 nm ve uygun güçte olan cildin hemen altında bulunan kıl foliküleri ve kılda bulunan melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökü harap edilerek tüylerin dökülmesi sağlanır, tekrarlanan seanslarda kıllar kalıcı olarak kaybolur.
 

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : White Club Güzellik Salonu'nda Kol Altı Epilasyon (Bitiş Garantili)