Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Karting (8 Dakika)

Karting (8 Dakika)

Motor Sporları

25 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Doyumsuz bir yarış heyecanı seni bekliyor. 

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Haramidere, İstanbul / Kozyatağı
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Heyecan dolu bir hediye!

Amb Timing Sistemin kullanıldığı pistimizde ziyaretçilerimiz kendi tur zamanlarının yanı sıra yarıştıkları seansların ve günün en hızlı pilotunun derecesi, pist rekoru gibi sayısal bilgileri yarış sonunda bilgisayar çıktısı olarak alabilmektedir. 

Buna ek olarak pistimizde, yarışma esnasında en hızlı 3 pilotumuzun tur derecelerini ve sıralamalarını görebileceği Scoreboard bulunmakta olup bu ekipmanımız sürüş stratejisini belirlemesi açısından oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

8 dakika sürmektedir.

Pistte araçlarla birlikte kask ve güvenlik ekipmanları verilmektedir.

Pistimiz 10:00 -24:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. 

Pistimizin 65 metre uzunluğu ve 8 metre genişliği ile start-finish düzlüğünün yanısıra hız kesmeden devam edebileceğiniz 115 m lik bölümü, Michael Schumacher’in de kendi pistinde tercih ettiği RX7 modeliyle geçmenin zevkini tadabilirsiniz. RX7 200cc gokart araçlarının kullanımı için 13 yaş veya 140 cm boy minimum olarak belirlenmiş olup 13 yaşın altındaki genç ziyaretçilerimiz için dünya üzerindeki en güvenli ve bu yaş grubu için en ideal rental go-kart araçları olan SODI New Fun Kid araçlarımız hizmet vermektedir. Bu araçlarımızın hizmet süreleri hafta içi 10:00 - 19:00, hafta sonu 10:00-15:00 olarak belirlenmiş olup çocuklarımızın güvenliği açısından 13 yaş üstü misfarilerimizle aynı anda piste çıkarılmamasına dikkat edilmekte fakat refakatçileri ile birlikte yarışmalarına izin verilmektedir.

Go-kart için en ideal taban uygulamalarından biri olan helikopter beton zeminiyle hizmet vermektedir.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Karting (8 Dakika)

İlişkili Ürünler