Hayat Bu! demek için sepetinizi doldurabilirsiniz.

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara

Eskrim (Çocuk)

Eskrim (Çocuk)

Egzersiz

150 TL

Stok Durumu : Stokta var

KDV Dahil

Çeşitli eğitim oyunları, temel ayak hereketleri, savunma, atak ve combo bir eğitim alabileceğiniz eskrim sizleri bekliyor.
Spor çocukların sağlıklı gelişimi için çok önemli ancak eskrim çocuğunuza spordan çok daha fazlasını kazandırır.

Kişi Sayısı 1
Lokasyon İstanbul / Kadıköy
Rezervasyon Gerekli
Paypal ile anında güvenli ödeme yapabilirsiniz

Detaylar

Bu ilginç hediye ile çocuklarınızı şaşırtın!

Duruş bozukluklarını giderir ve bütün spor dalları arasında cocuğa en iyi postürü kazandıran spor eskrimdir bu yüzden de konservatuvarların tiyatro bölümlerinde eskrim dersi verilir. Bir eskrimci sportif olarak çevik, hızlı, güçlü, dayanıklı ve esnek olmalıdır.


Eskrime başlayan çocuğunuz 100 metre koşucusu kadar hızlı, maraton koşucusu kadar dayanıklı, masa tenisçisi kadar çevik, jimnastikçi kadar esnek ve bir boksör kadar güçlü olmak için eğitilir. Bu sportif özellikler yine de eskrim için yeterli olmayacaktır, üstün konsantrasyon yeteneği, dikkat kontrolü ve maksimizasyonu, mükemmel refleksler geliştirilmesi gereken özelliklerdir. Ancak analitik düşünme hızlı çözümleme ve karar verme yeteneğinin geliştirildiği eskrimci bir satranç ustasının kıvrak zekasına da sahip olacaktır. nutmayın ki bütün savaş pilotları eskrim eğitimi alır.

Eskrimin cocuğunuza kazandırdığı disiplin ve konsantrasyon yeteneğinden sonra derslerinde de başarısının arttığını gözlemleyeceksiniz. Eskrimden sonra derse konsantre olup dersi derste öğrenebildiğine şaşıracaksınız. Eskrimin çocuğa kazandırdığı belki de en önemli özellik öz güven duygusudur. Eskrimin çocuğunuz üzerindeki bir başka etkisi de sosyalleşmedir. Eskrim aynı zamanda centilmenliğin ön plana çıktığı sosyal bir ortamdır ve çocuğunuzun sosyalleşmesini sağlar.

Bu arada belirtmeden geçmeyelim Eskrim dünyada ki en güvenli spor dallarının başında gelir bu yüzden de başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde sigorta şirketleri eskrim için diğer spor dallarında olduğu gibi ekstra prim ödemesi almamaktadır.

Eğitim 2 saat sürmektedir.

Gerekli kıyafetler verilecektir.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

WRITE YOUR REVIEW

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Eskrim (Çocuk)